Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Тернопільелектротранс»

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Тернопільелектротранс» Тернопільської міської ради, з метою ефективного та стабільного функціонування підприємства, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про міський електричний транспорт», враховуючи рішення виконавчого комітету від 29.04.2020р. №350 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 06 лютого 2020р. №95 «Про перерахунок коштів на поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Тернопільелектротранс», рішення Тернопільської міської ради від 26.06.2020р. №7/51/22 «Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2019 року № 7/42/9 «Про місцевий бюджет Тернопільської міської територіальної громади на 2020 рік», висновок постійної комісії міської ради з питань промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму міської ради, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Внести зміни до Статуту Комунального підприємства «Тернопільелектротранс», затвердженого рішенням Тернопільської міської ради від 13.03.2020р. №7/47/41 «Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Тернопільелектротранс» щодо збільшення статутного капіталу, а саме: п.4.2 викласти в наступній редакції:
«п.4.2.Розмір статутного капіталу становить 152 161 413,37 грн. (сто п’ятдесят два мільйони сто шістдесят одна тисяча чотириста тринадцять грн.. 37 коп.). Зміни (зменшення або збільшення) розміру статутного капіталу відображаються в бухгалтерському обліку Підприємства на підставі документів, згідно яких проводяться відповідні зміни.».
2.Відповідно до п.1 даного рішення Статут комунального підприємства «Тернопільелектротранс» викласти в новій редакції, згідно з додатком (додається).
3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму.