Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за адресою с.Іванківці Зборівського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр.Кметю В.Я.

Розглянувши звернення гр.Кметя Василя Ярославовича, керуючись ст.12, 33, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл гр.Кметю Василю Ярославовичу (рнокпп ____________) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею до 0,3700га безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства, з них:
- земельна ділянка №1 площею 0,2500 га;
- земельна ділянка №2 площею 0,1200 га
за адресою с.Іванківці Зборівського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади (в межах населеного пункту).
2. Зобов’язати гр.Кметя Василя Ярославовича в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Поіменне голосування