Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою с.Іванківці Зборівського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр.Мізерній М.Д.

Розглянувши звернення гр.Мізерної Марії Дем’янівни, керуючись ст.12, 33, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл гр. Мізерній Марії Дем’янівні (рнокпп ____________) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею до 0,2000га безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою с.Іванківці Зборівського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади (в межах населеного пункту).
2. Зобов’язати гр. Мізерну Марію Дем’янівну в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Поіменне голосування