Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул.Проектна гр.Слюсарчуку В.В.

Розглянувши звернення гр.Слюсарчука Віктора Васильовича, керуючись ст.12, 40, 118, 121 Земельного кодексу України, Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Пункт 34 додатку до рішення міської ради від 31.03.2015р. №6/58/19 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею до 0,0600га за адресою вул.Микулинецька (гр.Андрушків Т.І. та інші) – вважати таким, що тратив чинність.
2. Дати дозвіл гр.Слюсарчуку Віктору Васильовичу (рнокпп ____________) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0667га безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Проектна.
3. Зобов`язати гр.Слюсарчука Віктора Васильовича в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Поіменне голосування