Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул.Ю.Іллєнка, 3а ОСБЖБ «Богуслава»

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного житлового будинку «Богуслава», керуючись ст. 12, 42, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл об’єднанню співвласників багатоквартирного житлового будинку «Богуслава» (код ЄДРПОУ 39127566) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,2333га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими стоянками та приміщеннями громадського призначення за адресою вул.Ю.Іллєнка, 3а, з правом передачі земельної ділянки у постійне користування.
2. Зобов’язати об’єднання співвласників багатоквартирного житлового будинку «Богуслава» в шестимісячний термін подати проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного рішення, на розгляд міської ради.

Поіменне голосування