Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) за адресою вул. Загребельна,____ гр.Зайцевій С.І., Дарюс Н.І.

Розглянувши звернення гр.Зайцевої Світлани Іванівни, Дарюс Наталії Іванівни, керуючись ст.12, 40, 122, 123, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, Законами України «Про оренду землі», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити гр.Зайцевій Світлані Іванівні, Дарюс Наталії Іванівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0600га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Загребельна,____.
2.Надати гр.Зайцевій Світлані Іванівні (рнокпп ____________), Дарюс Наталії Іванівні (рнокпп ____________) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку (кад.номер 6110100000:13:003:0064) площею 0,0600га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Загребельна,____.
3. Зобов’язати гр.Зайцеву Світлану Іванівну, Дарюс Наталію Іванівну в двомісячний термін здійснити державну реєстрацію права оренди на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

Поіменне голосування