Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вул.Микулинецька-бічна,7 гр.Лапіняк М.В.

Розглянувши звернення гр.Лапіняк Марії Володимирівни, керуючись ст.12, 36, 123, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, Законами України «Про оренду землі», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити гр.Лапіняк Марії Володимирівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0357 га для ведення городництва за адресою вул.Микулинецька-бічна,7.
2. Надати гр.Лапіняк Марії Володимирівні (РНОКПП ____________) в оренду терміном на п`ять років земельну ділянку (кад.номер 6110100000:11:002:0087) площею 0,0357 га для ведення городництва за адресою вул.Микулинецька-бічна,7.
3. Зобов`язати гр.Лапіняк Марію Володимирівну в двомісячний термін здійснити державну реєстрацію права оренди на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

Поіменне голосування