Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул.Мирна гр.Радзіх Т.Б.

Розглянувши звернення гр.Радзіх Тетяни Богданівни, керуючись ст.12,33,118,121,125,126 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0237га для ведення особистого селянського господарства за адресою вул.Мирна гр.Радзіх Тетяні Богданівні.
2. Передати гр.Радзіх Тетяні Богданівні (рнокпп ____________) безоплатно у власність земельну ділянку (кад.номер 6110100000:15:004:0152) площею 0,0237га для ведення особистого селянського господарства за адресою вул.Мирна.
3. Зобов’язати гр.Радзіх Тетяну Богданівну:
3.1. Здійснити державну реєстрацію права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
3.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.
3.3. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації.
3.4. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування.

Поіменне голосування