Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вул.Оболоня,___ гр.Когут Б.В., Христенко І.А.

Розглянувши звернення гр.Когут Богдани Василівни, Христенко Ірени Андріївни, керуючись ст.12,40,79-1,89,107,116,118,120,121,125,126 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити гр.Когут Богдані Василівні, Христенко Ірені Андріївні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0652га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Оболоня,___.
2. Рішення Тернопільської міської ради від 27.02.2015р. №6/57/48 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0652га за адресою вул.Оболоня,____ гр.Когут Б.В., Христенко Г.А.» - вважати таким, що втратило чинність.
3. Передати гр.Когут Богдані Василівні (рнокпп ____________), Христенко Ірені Андріївні (рнокпп ____________) безоплатно у спільну сумісну власність земельну ділянку (кад.номер 6110100000:12:016:0157) площею 0,0652га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Оболоня,___.
4. Зобов’язати гр.Когут Богдану Василівну, Христенко Ірену Андріївну:
4.1 Здійснити державну реєстрацію речового права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
4.2.Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.
4.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.
4.4.Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у технічній документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
4.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції житлового будинку.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування

Поіменне голосування