Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку (гуртожитку) за адресою вул. Чалдаєва,17 ОСЖ ДПГ «Чалдаєва 17»

Розглянувши звернення об’єднання співвласників житла та допоміжних приміщень у гуртожитку «Чалдаєва 17», керуючись ст.12,42,92,123,125,126,186-1 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м. Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити об’єднанню співвласників житла та допоміжних приміщень у гуртожитку «Чалдаєва 17» (код ЄДРПОУ 36212229) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5008га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку (гуртожитку) за адресою вул. Чалдаєва,17.
2. Надати об’єднанню співвласників житла та допоміжних приміщень у гуртожитку «Чалдаєва 17» (код ЄДРПОУ 36212229) в постійне користування земельну ділянку (кад. номер 6110100000:05:005:0016) площею 0,5008га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку (гуртожитку) за адресою вул. Чалдаєва,17.
3. Встановити обмеження (обтяження) прав на земельну ділянку у вигляді:
3.1 дотримання цільового використання земельної ділянки;
3.2 здійснення благоустрою території та прилеглої до неї, відповідно до технічних умов та плану благоустрою, погодженого управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології;
3.3 утримання в належному технічному, санітарному стані тротуарів та проїздів, які розміщені на земельній ділянці;
3.4 забезпечувати прохід та проїзд через земельну ділянку до суміжних землекористувачів та об’єктів благоустрою;
3.5 заборони будівництва, реконструкції, встановлення тимчасових споруд без відповідних дозволів;
3.6 дотримуватися правил експлуатації інженерних мереж при проведені ремонтних робіт, не чинити перешкоди в прокладанні нових комунікацій;
3.7 дотримання принципів добросусідства;
3.8 без права огородження місць загального користування та земельної ділянки.
4. Зобов’язати об’єднання співвласників житла та допоміжних приміщень у гуртожитку «Чалдаєва 17» в двомісячний термін провести державну реєстрацію речового права та його обтяжень на земельну ділянку.
4.1.Після проведення державної реєстрації речового права та його обтяжень на земельну ділянку віднести земельну ділянку, зазначену в п.2, до земель житлової та громадської забудови.

Поіменне голосування