Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул. І.Франка, 21 комунальній установі «Тернопільська міська централізована бібліотечна система»

Розглянувши звернення комунальної установи «Тернопільська міська централізована бібліотечна система», керуючись ст.12, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Дати дозвіл комунальній установі «Тернопільська міська централізована бібліотечна система» (код ЄДРПОУ 05462509) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею до 0,0951га для обслуговування будівлі бібліотеки №2 для дітей за адресою вул. І.Франка, 21.
2. Зобов’язати комунальну установу «Тернопільська міська централізована бібліотечна система» в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного рішення.

Поіменне голосування