Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вул. Кардинала Сліпого,7 ФО-П Демкурі Т.В.

Розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Демкури Тараса Володимировича, керуючись ст.12, 120, 122, 123, 124, Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі», враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Дати дозвіл фізичній особі – підприємцю Демкурі Тарасу Володимировичу (рнокпп __________) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0120га в оренду терміном на п’ять років для обслуговування торгових та адміністративних приміщень нежитлової будівлі за адресою вул. Кардинала Сліпого,7.
2.Зобовяз’ати фізичну особу – підприємця Демкуру Тараса Володимировича в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), зазначену в п.1 даного рішення.

Поіменне голосування