Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул.За Рудкою,14 ОСББ «Заруддя»

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Заруддя», керуючись ст.12,42,92,122,123,186-1 Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Генеральним планом міста Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Заруддя» (код ЄДРПОУ 34826712) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,4694га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. За Рудкою,14 з правом передачі у постійне користування.
2. Зобов’язати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Заруддя» в шестимісячний термін подати проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного рішення, на розгляд міської ради.

Поіменне голосування