Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою пров.Микулинецький,____ гр.Тизуню Я.Ю.

Розглянувши звернення гр.Тизуня Ярослава Юрійовича, керуючись ст.12, 40, 118, 120, 121,141 Земельного кодексу України, Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Припинити гр.Вархолі Ярославу Васильовичу право користування земельною ділянкою площею 0,0200га за адресою пров.Микулинецький, в зв’язку із смертю землекористувача.
2. Державний акт на право постійного користування землею, зареєстрований в Книзі записів засвідчення факту реєстрації від 18.08.2000р. за №108 – вважати таким, що втратив чинність.
3. Дати дозвіл гр.Тизуню Ярославу Юрійовичу (рнокпп __________) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0298га безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою пров.Микулинецький,___.
4. Зобов»язати гр.Тизуня Ярослава Юрійовича в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Поіменне голосування