Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул.Тролейбусна,13 ОСББ «Тролейбусна 13»

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Тролейбусна 13», керуючись ст.12,42,92,122,123,186-1 Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Генеральним планом м. Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Тролейбусна 13» (код ЄДРПОУ 41536582) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,2500га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Тролейбусна,13 з правом передачі у постійне користування.
2. Зобов’язати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Тролейбусна 13» в шестимісячний термін подати проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного рішення, на розгляд міської ради.

Поіменне голосування