Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Білана Тараса Володимировича, керуючись ст.12, 122, 124, 125, 126, 126-1 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Поновити фізичній особі-підприємцю Білану Тарасу Володимировичу (РНОКПП _) договір оренди землі площею 0,0758 га (кад. номер 6110100000:03:001:0009) з моменту його закінчення терміном на п'ять років для обслуговування будівлі павільйону «Сезон» за адресою вул.Бродівська, 44.
2. Зобов’язати фізичну особу-підприємця Білана Тараса Володимировича в двомісячний термін провести державну реєстрацію права оренди на земельну ділянку.