Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про створення комісії з питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів, які містять російське походження

26.04.2022р.

№100

 

Про створення комісії з питань

найменування (перейменування) вулиць та

інших об’єктів, які містять російське походження

 

Відповідно до ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об`єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дав історичних подій», п. 4, ст. 1 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.12 р. №989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імені (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», з метою зміни найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів, які містять російське походження на території Тернопільської міської територіальної громади:

1. Створити комісію з питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів, які містять російське походження у складі:

Гірчак Ігор Ярославович – секретар ради-голова комісії;

Захарчук Вадим Всеволодович - заступник начальника управління - начальник служби містобудівного кадастру управління містобудування, архітектури та кадастру– заступник голови комісії;

Бабій Наталія Богданівна - головний спеціаліст сектору розвитку культури та духовної спадщини управління культури і мистецтв управління культури і мистецтв - секретар комісії.

Члени комісії:

Зварич Мар'яна Петрівна - начальник управління цифрової трансформації та комунікацій зі ЗМІ;

Дика Тетяна Юріївна - головний юрисконсульт відділу претензійно позовної роботи та представництва інтересів в судових інстанціях управління правового забезпечення;

Горохівський Антон Миколайович – голова фракції Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;

Овчарук Віктор Вікторович – голова фракції політичної партії «Європейська солідарність»;

Грицишин Андрій Антонович – голова фракції «Порядок. Відповідальність. Справедливість»;

Бармак Микола Валентинович - доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (за згодою).

Гуцал Петро Зеновійович - кандидат історичних наук, доцент кафедри журналістики факультету філології та журналістики (за згодою).

2. Комісії з питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів, які містять російське походження в термін до 31.05.2022 визначити перелік вулиць та інших об’єктів, які містять російське походження, запропонованих до найменування (перейменування), надати пропозиції щодо їх нових назв із підготовкою відповідних інформаційних довідок, підготувати інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення, здійснити узагальнення результатів громадського обговорення, підготувати відповідний звіт, надати міському голові висновки за результатами роботи комісії.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                     Сергій НАДАЛ