Ветерани, військові, діти та охочі мешканці міста взяли участь у пробігу «Тернопільська Озеряна-2025»

13 вересня у Тернополі відбувся 29-й легкоатлетичний пробіг навколо ставу – «Тернопільська Озеряна – 2025». Цей захід уже давно став знаковою подією для міста, адже поєднує спорт, єднання громади, підтримку захисників та популяризацію здорового способу життя.

Цьогоріч до участі в забігу долучилося близько 400 учасників. З них 115 дітей взяли участь у дитячих стартах, 117 учасників зареєструвалися на офлайн участь, 55 осіб змагалися у категорії військовослужбовців, ветеранів та людей з інвалідністю. Решта учасників долучилися до події в онлайн-форматі.

Особливою частиною стала участь людей з інвалідністю, ветеранів, військовослужбовців та учасників бойових дій, які проходять реабілітацію. Вони долали символічну дистанцію, демонструючи неймовірну силу духу та незламність. Цей момент ще раз підтвердив важливу роль спорту у фізичному та психологічному відновленні.

Організатори події: Тернопільська міська рада, Управління розвитку спорту та фізичної культури ТМР, а також Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.

Більше фото за посиланням.