У Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року для Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола.
Традиційно святкування Дня знань у коледжі стало яскравою подією для студентів, викладачів та їхніх рідних. У заході взяв участь секретар Тернопільської міської ради Ігор Гірчак, який привітав колектив закладу з початком навчання.
Розпочалися урочистості з молебню та благословення на новий навчальний рік, яке отримали понад дві тисячі студентів коледжу. Цьогорічні першокурсники - 339 юнаків та дівчат - уперше стали частиною великої студентської родини навчального закладу.
Свято супроводжувалося творчими виступами. Викладачі та гості висловили найщиріші побажання молоді у здобутті знань, нових досягнень та перемог.