Борці греко-римського стилю відвідали Тернопіль в рамках національного проекту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади»

Відповідно до меморандуму про співробітництво між Тернопільською та Сумською міськими територіальними громадами, вихованці комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа єдиноборств» Сумської міської ради відвідали Тернопіль. Впродовж п’яти днів, з 9 по 13 травня спортсмени мали змогу потренуватись та позмагатись з тернопільськими борцями греко – римського стилю на базі «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з греко-римської боротьби», вдосконалити спортивні навики та спільно підготуватись до участі в Чемпіонаті України, який пройде з 14 по 15 травня у м. Тячів Закарпатської області.

Дітям створили комфортні умови для проживання та середовище для якісного тренувального процесу. У вільний час спортсмени ознайомлювались з містом та відновлювались між тренуваннями.

Учасники отримали подарунки від всеукраїнського центру «Спорт для всіх» та Міністерства  молоді та спорту України.

Вже незабаром Тернопіль очікує на приїзд чергових гостей з м. Суми – команд з футзалу та баскетболу. 

Зазначимо, що проект «Пліч-о-Пліч. Згуртовані громади» —  національний проєкт для об’єднання громад-партнерів (тилових і центральних громад України) для підтримки та відновлення громад-форпостів (громад, які розташовані вздовж кордону та на лінії бойового зіткнення, де значна частина об’єктів інфраструктури пошкоджена та зруйнована).

Проєкт втілює солідарність людей з кожного куточка країни, згуртованість українських громад, єднання країни задля посилення стійкості громад-форпостів, забезпечення умов для їх життєдіяльності, задля спільної перемоги.