У рамках проєкту «Тернопіль – місто без бар’єрів» продовжується пониження ділянок перед пішохідними переходами.
Цими днями у місті завершено роботи з пониження ще чотирьох ділянок перед пішохідними переходами за адресами:
- вул. Торговиця, 7 (в районі автовокзалу);
- вул. Торговиця, 38-37;
- вул. Володимира Лучаковського (примикання до вул. Бережанської);
- в районі будинку №47 на вул. Бережанській.
Пониження ділянок на пішохідних переходах є спрямованим на підвищення рівня безпеки та комфорту для всіх учасників дорожнього руху. Це, зокрема, сприяє зручному та безпечному переходу вулиць для людей з інвалідністю, осіб, які пересуваються на кріслах колісних, батьків з дитячими колясками, а також людей похилого віку.
Забезпечення доступності інфраструктури є одним з пріоритетних напрямів розвитку міста, що дозволяє зробити його більш зручним та дружнім для всіх мешканців.