Звернення міського голови Тернополя Сергія Надала з нагоди річниці битви під Крутами

Тернопільська громадо! Українці!

Сьогодні Україна відзначає подвиг українського воїнства, студентства та козацтва під Крутами.

Героїчний бій під Крутами став прикладом того, як треба боротися за свою державу. Боротися з переважаючим ворогом. У далекому 1918 році, завдяки подвигу Героїв Крут, відбулася Українська держава. Тодішні Герої вибороли найголовніше - час. Дали Україні два додаткові дні, щоб зупинити московський напад по всій лінії фронту. Українська делегація у Брест-Литовську встигла підписати договір з Німеччиною. Українська Держава відбулася.

Подвиг Героїв Крут можна порівняти з подвигом захисників Маріуполя, Героїв Азовсталі. Звитяга бійців полку «Азов», поліцейських, морських піхотинців, нацгвардійців, бійців ЗСУ, які на смерть стояли в Маріуполі, вибороли для України - час.

Час мобілізувати людей та економіку, отримати допомогу від Заходу. І нарешті вибити ворога з Київщини, Чернігівщини та Сумщини. Підготувати контратаки на Харківщині та Херсонщині.

Тож День Героїв Крут, як і приклад Героїв Маріуполя, це постійне нагадування всьому суспільству — за будь-яких умов потрібно підтримувати свою національну армію. Зміцнювати свою національну державу, готову захищати свій народ.

Тож допомагаємо нашій армії, всі працюємо для нашої спільної Перемоги.

Вічна пам'ять Героям Крут!

Вічна пам'ять Героям України минувшого та сучасності!

Слава Україні!

 

Міський голова                                 Сергій Надал