Міський голова Сергій Надал привітав та нагородив працівників тернопільських бібліотек з нагоди професійного свята

30 вересня у приміщенні Центральної міської бібліотеки Тернополя відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та закриття дванадцятого щорічного загальноміського фестивалю «Бібліофест «Працює кожний - перемагаємо разом».

Взяв участь у мистецькому заході та привітав і нагородив подяками та цінними подарунками працівників тернопільських книгозбірень з нагоди професійного свята й міський голова Сергій Надал.

«Сьогодні бібліотеки – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства. Це не лише книгозбірні, це повноцінні інформаційні, культурно-просвітницькі заклади. Тут часто відбуваються різноманітні заходи, зустрічі, презентації, творчі вечори, які збирають повні зали, - наголосив Сергій Надал. - Окрема подяка нашим бібліотекарям за їх працю після повномасштабного московського вторгнення. Сьогоднішній бібліотекар – це той, хто видає книгу, а потім збирає, сортує та відправляє на фронт вантажі для наших військових. Теперішня тернопільська бібліотека – це та, де в одній залі зберігаються книги, в іншій студенти досліджують унікальні твори, а ще інший зал – це волонтерський центр, який допомагає нашим бійцям та біженцям. Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Вами пишається Тернопіль. Вами пишається Україна. Бажаю Вам, шановні бібліотекарі, міцного здоров’я, довголіття, родинного затишку, дружнього взаєморозуміння та підтримки».

Додамо, сьогодні, 30 вересня, у Тернополі ще триває фестиваль «Бібліофест «Працює кожний - перемагаємо разом». У цей день мешканці та гості міста можуть відвідати мистецькі заходи, серед яких:

  • Рекламна акція «Книжкове конфетті» у бібліотеці-філії №2 для дітей, початок о 14:00 год.;
  • Книжковий дивограй «Свято книги - свято слова» (бібліотека-філія №3 для дорослих, початок о 14:00 год.);
  • Книжкова перспектива «Впливові люди про впливові книги» (бібліотека-філія №4 для дітей, початок о 15:00 год.);
  • Конкурс фотовізій «Неймовірний ракурс з читачами» (бібліотека-філія №2 для дорослих, продовж дня);
  • День бібліотечних лайфхаків «Цікаві таємниці з книжкової скарбниці» (бібліотека-філія №7 для дорослих, впродовж дня).