У Тернополі напередодні Міжнародного дня людей похилого віку відбулися урочисті заходи

01 жовтні у світі  відзначають Міжнародний день літніх людей. Напередодні  свята у Тернополі в «RIVERSIDE» відбулися урочисті заходи.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Сергій Надал.

«Дорогі батьки та матері, дідусі та бабусі. Ваш практичний життєвий досвід, мудрість, знання, вміння – безцінний скарб. Життєві випробування загартували у вашому серці найкращі якості – честь, гідність, доброту, любов. І це все Ви передаєте нам – вашим дітям та онукам. Від Вас завжди можна почути добру пораду. Життєва мудрість старшого покоління дає змогу молодим уникати помилок, приймати виважені рішення, - відзначає Сергій Надал.   Висловлюємо глибоку повагу за Вашу мудрість та внесок у розвиток нашої громади та країни. Навіть у складні часи повномасштабного московського вторгнення Ви показуєте молодшим поколінням приклад патріотизму та любові до України. Хтось допомагає плести сітки, шити військову амуніцію, приймаєте переселенців. Бажаю міцного здоров’я, беріть від життя найкраще, довгих і щасливих Вам років життя».

Міський голова також подякував за роботу працівникам Тернопільського міського територіального центру та управління соціальної політики, які щодня опікуються тим, щоб організувати нашим тернополянам «золотого» віку цікаве дозвілля.