Сергій Надал привітав освітян Тернопільської громади напередодні професійного свята

Щороку у першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівника освіти. Напередодні професійного свята в Українському Домі відбулися урочисті заходи.

Привітали освітян Тернопільської громади міський голова Сергій Надал спільно з начальницею управління освіти і науки Ольгою Похиляк.

З нагоди свята більше 30-ти вчителів, педагогів та викладачів отримали подяки, цінні подарунки і відзнаки міського голови. Ще 20 нагород здобули педагогічні колективи та керівники закладів освіти Тернопільської громади.

Окремо були нагороджені подяками і грошовими преміями ті тернополяни, які активно допомагали внутрішньо переміщеним особам, пропагуючи українську мову та культуру через засоби музичного, театрального та телевізійного мистецтва.

«Понад рік тому ми всі розпочинали жити в нових складних умовах. Пандемія COVID-19 змусила опановувати нові форми навчання. Вчителі показали приклад, як ефективно використовувати сучасні технології, швидко адаптуватися, перелаштуватися і навіть створювати  нові методики навчання для того, щоб передавати учням знання. Незважаючи на онлайн-навчання, ті високі досягнення, які здобули тернопільські школярі - це результати Вашої праці, відданості, любові до дітей. Цей рік особливо складний. Ми живемо в нових умовах війни і спосіб нашого життя змінився. І знову ж таки освітяни показують приклад усьому суспільству, - відзначає Сергій Надал. -  З перших днів війни саме наші школи, садочки, заклади професійно-технічної освіти перетворилися на повноцінні гуманітарні центри. Тисячі українців, які тікали від бомбардувань, знайшли у них свій прихисток. В навчальних закладах почали створюватися центри підтримки армії, зокрема, усі небайдужі долучилися до плетіння сіток, пошиття амуніції, купляли техніку на передову. Тож бажаю усім якомога швидшої перемоги, миру, міцного здоров’я, благополуччя вам і вашим сім’ям, високих здобутків вашим учням. Висловлюю щиру подяку за працю, приклад патріотизму і любові до своєї країни».

Сергій Надал також додав, що новий навчальний рік розпочався завдяки директорам та працівникам з господарської частини. Адже в умовах війни вчителі дають не тільки знання, а й турбуються про безпеку школярів. Із завершенням війни у громаді реалізуються всі проєкти, які були заплановані щодо кожного із навчальних закладів.

Більше фото з події можна переглянути у розділі «Галерея».