12 серпня з центру «Допомога армії від Тернополя» відправили чергові вантажі для військовослужбовців на передову

Сьогодні, 12 серпня, у чергову поїздку вирушили водії-волонтери, які доставляють посилки в місця дислокації наших військовослужбовців. Цього разу вантажі поїдуть за маршрутом у напрямку Київської, Чернігівської та Сумської областей.

«Дякуємо усім мешканцям громади, хто долучився до збору посилок. На сьогодні їх надійшло більше сімдесяти. Відправляємо також ті речі, які безпосередньо просили тернопільські військовослужбовці. Окрім того, ми додатково укомплектовуємо транспортний засіб й іншими необхідними речами, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Цього разу вперше з волонтерами поїде пересувна мобільна стоматологія у складі трьох медиків Тернопільської міської стоматологічної поліклініки. Завдяки цьому наші військові на передовій зможуть отримати ургентну стоматологічну допомогу».

Нагадаємо, на базі управління соціальної політики працює центр «Допомога армії від Тернополя». Жителі та гості нашої громади, які бажають передати посилку своїм рідним чи готують передачу для військових, можуть приносити їх на вул. Миколи Лисенка, 8-А.

Графік роботи центру:

  • понеділок-четвер – 08:00-17:15 год., обідня перерва з 13:00 по 14:00 год.;
  • п’ятниця-субота – 08:00-16:00 год., обідня перерва з 13:00 по 14:00 год.;
  • неділя – вихідний.

За додатковою інформацію просимо звертатися за телефоном «гарячої» лінії» +38 (067) 009-15-40.