Цього тижня у Тернополі продовжаться роботи з поточного ремонту дорожнього покриття

У Тернополі працівники підрядних організацій продовжують виконувати роботи з поточного ремонту дорожнього покриття, ліквідації напливів та колійності асфальтобетонного покриття проїзних частин вулиць.

Наразі на вул. Андрея Шептицького проводиться влаштування тротуару на підходах до автомобільного моста через р. Серет. Разом з тим, на завершальному етапі ремонтні роботи на вул. Квітовій – там влаштовують дорожні знаки.

Цими днями працівники підрядної організації розпочали й поточні ремонти у селах Тернопільської громади. Зокрема, триває влаштування узбіччя щебеново-піщаною сумішшю на вул. Ровиська у с. Чернихів і на вул. Вигінській у с. Кобзарівка.

Найближчими днями у Тернополі заплановано виконати влаштування острівців безпеки на пішохідних переходах та центрального фартуха кільцевої транспортної розв’язки в районі вулиць Івана Мазепи, Дружби та Руської (Дамба Тернопільського ставу). Наразі плановий ремонт там завершують працівники КП «Тернопільводоканал», після чого розпочнуться дорожні роботи.

Окрім того, цього тижня заплановано провести локальний ремонт дорожнього покриття у Тернополі на вулицях: Івана Мазепи, 15 Квітня (від онкологічного диспансеру до заводу «Оріон»), Микулинецька (поблизу «цукрового заводу»).

Нагадаємо, у зв’язку із ремонтними роботами вул. Галицькій з 8 серпня по 19 вересня у Тернополі буде перекрито рух транспорту на ділянці від перехрестя вулиць Миколи Лисенка-Галицька і до перехрестя вулиць Галицька – Збаразька.