З Тернополя передано вантажний мікроавтобус для військовослужбовців Збройних сил України

127-й день активної фази повномасштабної війни. Українські захисники мужньо тримають оборону на лінії фронту. Сьогодні, 30 червня, з Тернополя для виконання бойових завдань нашим захисникам передано вантажний мікроавтобус.

«Тернопіль продовжує допомагати армії у боротьбі з російським загарбником. Ми передаємо ще один транспортний засіб – це вантажний мікроавтобус марки Volkswagen Transporter. Його отримують Збройні сили України, а саме підрозділ територіальної оборони Тернопільщини, який вже воює на передовій, - розповідає міський голова Сергій Надал. - У цій війні ніхто не залишається осторонь, використовуються всі можливі ресурси для підтримки української армії. Висловлюю щирі слова подяки за надану допомогу від підприємців, які займаються обслуговування житлового фонду міста, у придбанні цього авто,   а також усім благодійникам та меценатам, від кого уже неодноразово надходила гуманітарна та військова допомога».

Додамо, рішення про передачу на баланс однієї із військових частин вантажний мікроавтобус марки Volkswagen Transporter 2008 року випуску, що був отриманий згідно з митною Декларацією про перелік товарів та визнається гуманітарною допомогою, було прийнято 29 червня на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради.