З нагоди Дня Європи у Тернополі підняли прапор Європейського Союзу

Сьогодні, 21 травня, з нагоди Дня Європи, який щорічно відзначають в Україні у третю суботу травня, у Тернополі на флагштоку біля міської ради поруч із синьо-жовтим стягом замайорів прапор Європейського Союзу.

Участь в урочистому піднятті прапора країн Євросоюзу взяла тернопільська молодь, серед них – волонтери Гуманітарного штабу Тернополя, та міський голова Сергій Надал.

«Вперше прапор Європейського Союзу підняли біля Тернопільської міської ради у 2013 році. Тоді тернополяни, як і уся наша країна, зробили свій цивілізаційний європейський вибір. За право жити у єдиній європейській сім’ї також віддали свої життя Герої Небесної Сотні, – зазначає Сергій Надал. – Україна і сьогодні доводить своє право жити у вільній, демократичній, розвинутій, цивілізованій Європі. Ще не так давно увесь світ боровся проти фашистської чуми, а зараз наша країна стала справжнім щитом для всього світу у боротьбі з новою чумою – рашистською. Бо українці – то вільна нація переможців. І Україна обирає незалежність. А наша молодь обирає європейське майбутнє!».

Україна обирає життя у цивілізованій Європі!

Україна –  понад усе!