Увага! На території Тернопільської міської територіальної громади оголошено «помаранчевий» рівень оповіщення

За даними Тернопільського обласного центру з гідрометеорології, 17 січня 2022 року на дорогах очікується ожеледиця, пориви західного вітру 17–22 м/с, вдень 25 м/с, хуртовина (ІI рівень небезпечності - помаранчевий (СМЯ ІI)).

Працівниками управління ЖКГ, комунальних підприємств та підрядних організацій, які здійснюють утримання шляхово-мостового господарства у місті, буде організовано оперативні превентивні заходи із своєчасного очищення та посипання протиожеледними сумішами проїжджих частин вулиць і тротуарів та забезпечення наявності необхідної кількості механізованої техніки і людських ресурсів.

Суб’єктам підприємницької діяльності, власникам приватних будинковолодінь та балансоутримувачам  рекомендовано організувати належне своєчасне утримання прилеглої/закріпленої території (очищення, посипання).

Через оголошення «помаранчевого» рівня оповіщення, рекомендується водіям уникати курсування автомобілем у цей час на дорогах, де проходить спецтехніка, яка очищає вулиці від снігових заметів. Наполегливо просимо також прибрати припарковані автомобілі з маршруту слідування технологічного транспорту для забезпечення ефективного прибирання доріг і тротуарів.

Звертаємо увагу, що погіршення погодних умов може призвести і до порушень роботи комунальних служб, руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, перебоїв в електропостачанні.

Енергетики просять мешканців міста взяти до уваги штормове попередження синоптиків та з розумінням поставитися до аварійних вимкнень, які можуть бути спричинені поривами вітру. Рекомендовано триматися осторонь електрообладнання та повітряних ліній електропередач у негоду.

Закликаємо громадян дотримуватися правил безпеки під час перебування на вулиці.