Швидко і легко сплатити штраф за порушення правил паркування тернопільські водії можуть на порталі «Контроль за паркуванням транспортних засобів у м. Тернополі»

На вулицях Тернополя продовжують свою роботу інспектори з паркування, які притягують до адміністративної відповідальності за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів.

Звертаємо увагу водіїв, що під час оплати штрафу, з метою його ідентифікації, необхідно обов’язково вказувати номер постанови.

Якщо у Вас виникли труднощі або ж запитання – зателефонуйте в управління муніципальної інспекції за номерами: 067 447 31 86 або 067 447 32 78.

Заповнення поля «Призначення платежу»: Адміністративні штрафи та інші санкції/постанови/повідомлення Серія ТЕ №__________від ___/___/______року. Платник (власник, користувач) – П.І.П.
Сума платежу ___________гривень

Одночасно інформуємо, що швидко та правильно оплатити штраф можна на порталі https://inspector.rada.te.ua/rekviziti-dlya-oplati через електронну систему платежів EasyPay.

В управлінні муніципальної інспекції Тернопільської міської ради нагадують, що постанова про накладення адміністративного стягнення вважається виконаною у разі сплати штрафу за повідомленням про притягнення до адміністративної відповідальності, залишеним уповноваженою посадовою особою на місці вчинення правопорушення на лобовому склі транспортного засобу, у тому числі шляхом сплати 50% від розміру штрафу протягом 10 банківських днів з дня вчинення відповідного правопорушення.