Загальноміське свято «Випускник 2020» відзначили у Тернополі

31 липня центральними вулицями міста пройшла урочиста хода випускників загальноосвітніх навчальних закладів. Традиційно формування і рух ходи пройшло від Надставної церкви до Центрального стадіону. Святкову колону очолили міський голова Сергій Надал, освітяни та медалісти.

Очільник Тернополя Сергій Надал привітав цьогорічних випускників із завершення навчального року та здачею зовнішнього тестування. Спільно з начальником управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольгою Похиляк та заступником голови ОДА Віктором Устенком вручив випускникам медалі та грамоти за успіхи та високі досягнення у навчанні.

«Дорогі випускники! Сьогодні ваше дитинство завершилося і відкриваються двері у доросле життя. Кожен з вас впродовж шкільних років здобував перемоги і це був інтелектуальний вклад у розвиток нашого міста та нашої країни. Ви – свідки  творення нової країни і відтепер кожен ваш крок - це вклад в майбутнє і Ваше, і України. Ви - той скарб талантів, змін та ідей, які потрібно розвивати, щоб реалізувати справжню демократію.  Щасти вам у всьому!» , - зазначив Сергій Надал.

До слова, цьогоріч у Тернополі завершили навчання 1409 випускників. У зв’язку з епідемією COVID-19 випускники та учасники дійства були у масках, а також було дотримано ряд інших санітарних норм та правил.

Більше фото з Випускного 2020 ви знайдете у розділі "Галерея"