Пільгову «Соціальну картку тернополянина» можна виготовити в управлінні соціальної політики

На черговому засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради прийнято рішення про те, що внутрішньо переміщені особи, які мають право на пільговий безоплатний проїзд, зможуть безкоштовно виготовити та отримати електронний квиток «Соціальна карта тернополянина» на підставі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. 

Виготовити «Соціальну карту тернополянина» для пільгових категорій громадян можна у ТОВ «Системний зв'язок» (вул. Чорновола, 1), а також в управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради за адресою: вул. Лисенка, 8А, каб. №9. Із собою необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та посвідчення. Картка для пільговиків виготовляється впродовж 20-25 робочих днів.

Окрім того, для маломобільних груп населення, яким складно дістатися до управління соціальної політики, відтепер запроваджено нову послугу - доставка пільгової «Картки тернополянина» додому. Замовити таку послугу можна за телефоном 23-66-04.

Нагадаємо, при пред’явленні відповідної «Картки тернополянина», пільгові категорії населення мають право на безкоштовний проїзд в необмеженій кількості у тернопільських тролейбусах, автобусах та маршрутках. Для учасників бойових дій і добровольців проїзд у громадському транспорті міста є безкоштовним та без обмежень при наявності посвідчення «Учасника бойових дій» чи посвідчення добровольця.