Муніципальна інспекція провела рейди з припинення несанкціонованої торгівлі у м. Тернополі

Із настанням теплої погоди на вулицях Тернополя почастішали випадки несанкціонованої торгівлі. У зв’язку з цим, працівниками управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради постійно здійснюється перевірки благоустрою території міста і вживаються заходи з попередження та припинення стихійної і несанкціонованої торгівлі.

Так, днями муніципальними інспекторами спільно з Тернопільським міським відділом поліції Головного управління національної поліції та представником Держпродспоживслужби в Тернопільській області проводилися профілактичні заходи щодо недопущення несанкціонованої торгівлі та захаращення тротуарів і пішохідної доріжки в парку "Топільче" та на вул. Митрополита Шептицького.  

За результатами перевірки на порушників оформлено п’ять адміністративних протоколів за ст.152 КУпАП (порушення розділу 23 Правил благоустрою м. Тернополя) за самовільне, без погодження виконавчих органів міської ради, узгодженого загального вигляду та без оформлення відповідного права на земельну ділянку, розміщення на тротуарах торгівельного обладнання та експозиції. 

До слова, від початку 2019 року інспекторами оформлено 84 адміністративних протоколи за аналогічні порушення та надіслано до уповноважених органів на розгляд та накладення адміністративних стягнень у виді штрафів.

В управлінні муніципальної інспекції нагадують, що за вказані порушення законодавством передбачено накладення штрафів на громадян від 340грн. до 1360грн., на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності – від 850грн. до 1700грн. 

Подібна робота управлінням муніципальної інспекції буде продовжуватись і надалі.

Муніципальні інспектори провели рейд та припинили несанкціоновану торгівлю на вул. Митрополита Шептицького