У Тернополі громадські організації отримають кошти на надання послуг «Денний догляд» та паліативний/хоспісний догляд

В рамках реалізації  у Тернопільській міській територіальній громаді програми «Турбота», у 2019 році з місцевого бюджету передбачено 400,00 тис. грн. для надання соціальних послуг недержавними суб’єктами із використанням механізму соціального замовлення.

Зокрема, кошти у сумі 200 тис. грн. будуть спрямовані на надання послуг за напрямком «Денний догляд» (підтримка осіб з інвалідністю з дитинства після 18 років) та ще 200 тис. грн. - на паліативний/хоспісний   догляд осіб з онкологічними захворюваннями IV стадії.

З метою залучення недержавних суб’єктів до надання соціальних послуг із використанням механізму соціального замовлення, у січні в Тернополі було оголошено конкурс, відповідно до результатів якого, цими днями управлінням соціальної політики укладено договори на надання цих послуг з благодійним фондом «КАРІТАС» та Тернопільською міською громадською організацією родин дітей-інвалідів «Дитина».

Відтак, уже з 1 квітня і до кінця 2019 року мешканці Тернопільської міської територіальної громади зможуть отримати допомогу з паліативного догляду  осіб з онкологічними захворюваннями IV стадії, звернувшись у благодійний фонд «КАРІТАС», та послуги з денного догляду осіб з інвалідністю з дитинства після 18 років, звернувшись у Тернопільську міську громадську організацію родин дітей-інвалідів «Дитина».