У сквері на вул. Богдана Лепкого та у мікрорайоні Пронятин встановили вуличні спортивні тренажери

Станом на вересень 2018 року у Тернополі реалізовано шість проектів-переможців «Громадського бюджету», серед яких чотири малих та два великих проекти.

Зокрема, днями у сквері на вул. Богдана Лепкого завершилися роботи з влаштування семи вуличних тренажерів, а поблизу будинку культури «Пронятин» - шести вуличних спортивних тренажерів, в рамках реалізації малих проектів-переможців «Локація здорових людей» та «Встановлення вуличних спортивних тренажерів» відповідно.

Окрім того, на завершальному етапі зараз ремонтні роботи «Осередку Олімпійської боротьби UWW (United World Wrestling)» (проект №68) та мультиспортивного майданчика для дітей та молоді «Чемпіон» (проект №19), а в рамках реалізації проекту «Контейнери для благодійності», закуплено п'ять контейнерів для забезпечення збору необхідних речей для незахищених верств населення та ще два заплановано придбати до кінця вересня. А також, уже укладено договори з виконавцями робіт для реалізації проектів «Інтерактивні навчальні карти: Історія становлення території України, Історія Тернопілля, м.Тернополя» та «Автоматизована система оплати за відвідування атракціонів в парках Тернополя».

Нагадаємо, у 2017 році на участь у «Громадському бюджеті» тернополяни подали 65 проектів, 43 з яких взяли участь у загальноміському голосуванні. За результатами голосування переможцями «Громадського бюджету» стали сім великих та одинадцять малих проектів, на реалізацію яких у цьому році виділено 9,4 млн. грн. з міського бюджету.