У Тернопіль приїхали представники Державної казначейської служби зі всієї України

Напередодні Дня Незалежності у Тернопіль приїхали представники Державної казначейської служби України з усіх областей: Донецької, Луганської, Полтавської, Сумської, Київської, Львівської, Закарпатської, Кіровоградської, Черкаської, Волинської, Івано-Франківської та інших. На заходи прибула також Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз.

Міський голова Сергій Надал, який взяв участь у офіційному відкритті, привітав казначеїв у Тернополі та подякував їм за професіоналізм у щоденній роботі.

 «Для нас велика честь вітати делегацію Державної казначейської служби України у місті Тернополі, - зазначив міський голова. - Ми цінуємо та поважаємо ваш вклад у розвиток та становлення української держави. Українці завжди поважали своїх скарбників, адже навіть у Конституції Пилипа Орлика окремим рядком було зазначено важливість такої посади. Тому дякую вам за ваш професіоналізм, адже саме ви виконуєте вагому роль у забезпеченні фінансової безпеки нашої країни».

Далі представники казначейської служби змагалися на драгонботах на тернопільському ставі. До речі, участь у цих змагання прийняла і команда Тернопільської міської ради.

Довідка: драгонбот – це велике каное з барабанщиком та рульовим. Історія цього спорту почалася понад 2000 років тому в Китаї.