Сергій Надал передав генератор для потреб 125-ї окремої важкої механізованої бригади

Тернопільська міська рада продовжує підтримувати українських захисників, які боронять державу від російської агресії. Зокрема міський голова Сергій Надал передав для потреб військовослужбовців 125-ї окремої важкої механізованої бригади 3-го армійського корпусу   генератор CGM Gruppi Elettrogeni srl моделі 100P.

Обладнання вартістю 700 тисяч гривень передано з балансу КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня №2». Генератор допоможе забезпечити безперебійне електропостачання та ефективне виконання завдань військовослужбовцями в умовах воєнного стану.

«Маємо можливість від громади нашого міста передати цей генератор потужністю 100 кВт, який раніше використовувався у міській лікарні №2. Оскільки медичний заклад зараз забезпечений достатньою кількістю засобів резервного електроживлення, з’явилася можливість передати генератор нашим захисникам. Дякуємо вам за службу і захист України. Нехай це обладнання надійно служить та допомагає виконувати поставлені завдання», - наголосив Сергій Надал.

Нагадаємо, переглянути усю допомогу, яку Тернопільська міська рада надає Збройним силам України, можна у Реєстрі переданої допомоги у розділі «Е-сервіси» на сайті міської ради.