Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Під час прямої телефонної лінії додзвонювачам роз’яснили норми пенсійного законодавства

Відбулись чергові прямі лінії для жителів Підволочиського, Лановецького, Теребовлянського та Тернопільського районів, під час яких громадяни мали можливість отримати  кваліфіковані роз’яснення щодо останніх змін у пенсійному законодавсті.

Жителі районів отримали відповіді на запитання щодо перерахунку пенсій з 01 липня 2020 року у зв’язку із зміною соціальних стандартів, умов виходу на пенсію за віком, зарахування страхового стажу, отримання пенсії по втраті годувальника та можливості участі у системі добровільного страхування.

Під час прямої лінії представники Фонду розповіли додзвонювачам про функціонування вебпорталу Пенсійного фонду України, послугу СМС-інформування, яка дає можливість пенсіонерам отримувати відомості про призначення або перерахунок їх пенсій, а застрахованим особам щомісяця отримувати інформацію по сплаті страхових внесків та загальний розмір свого страхового стажу. Також розповіли про нову електронну сервісну послугу – автоматичне призначення пенсії, яка дозволяє призначати пенсію автоматично при досягненні пенсійного віку з урахуванням всіх наявних у Пенсійному фонді даних, завчасно поданих майбутніми пенсіонерами.

Пенсійний фонд України рекомендує людям літнього віку в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції мінімізувати соціальні контакти.

Отримати відповіді на нагальні питання щодо призначення, перерахунків та виплати пенсій можливо не виходячи з дому у телефонному режимі, або через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/). 

Бережіть себе – збережете Україну!

 

 

Головне управління

Пенсійного фонду України

в Тернопільській області