Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про останні зміни в пенсійному забезпеченні у телефонному режимі

 Для надання консультаційної допомоги населенню, під час карантину, відбулась пряма телефонна лінія з питань пенсійного забезпечення. На запитання додзвонювачів відповідав заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Володимир Івахов.

Громадяни отримали відповіді на запитання щодо останніх змін у законодавстві, зокрема, щодо збільшення розміру мінімальної пенсії з 01 липня 2020 року у зв’язку із підвищенням мінімального прожиткового мінімуму.

Окрім цього, жителі області цікавились можливістю контролю своєчасної сплати роботодавцем страхових внесків за найманих працівників та умовами дострокового виходу на пенсію на пільгових умовах.

Під час спілкування Володимир Івахов повідомив додзвонювачів про переваги користування вебпорталом електронних послуг Пенсійного фонду України, зокрема новою сервісною послугою, яку впровадив Пенсійний фонд України з 01 липня 2020 року – автоматичне призначення пенсії.

За допомогою зазначеного сервісу пенсія призначається автоматично при досягненні особою пенсійного віку. При цьому немає необхідності додатково звертатись та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду. Послуга надається засобами вебпорталу з використанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Пенсійний фонд України рекомендує людям літнього віку в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції мінімізувати соціальні контакти.

Отримати відповіді на нагальні питання щодо призначення, перерахунків та виплати пенсій можливо не виходячи з дому у телефонному режимі, або через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/). 

         Бережіть себе – збережете Україну!

 

Головне управління

Пенсійного фонду України

в Тернопільській області