Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Постійні комісії Тернопільської міської ради VIII скликання

Постійні комісії Тернопільської міської ради VIII скликання

Постійна комісія міської ради з питань бюджету та фінансів

Голова комісії – Паньків Наталія Миколаївна

Члени комісії:

Баб`юк  Марія Петрівна

Вонс Ігор Васильович

Гевко Віктор Леонідович

Ергешов Рустам Султанбекович

Похиляк Ольга Петрівна

Сиротюк Михайло Мирославович

Смик Олександр Іванович

Фартушняк Юрій Анатолійович

 

Постійна комісія міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму

Голова комісії – Шахін Ольга Анатоліївна

Члени комісії:

Хоркавий  Віталій Володимирович

Юрик Мар’яна Ігорівна

Козбур  Мар’ян  Романович

 

Постійна комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності

Голова комісії – Климчук Олег Андрійович

Члени комісії:

Зінь Іван Федорович

 

Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності

Голова комісії – Гевко Галина Орестівна

Члени комісії:

Овчарук Віктор Вікторович

Цибульський Андрій Іванович

Чванкіна Олеся Володимирівна

Шморгай Олег Васильович

 

Постійна комісія міської ради з гуманітарних питань

Голова комісії – Місько Володимир Володимирович

Члени комісії:

Вовк Любов Ігорівна

Волянська Ружена Ігорівна

Феціца Христина Миколаївна

 

Постійна комісія міської ради з питань містобудування

Голова комісії – Редьква Назарій Михайлович

Члени комісії:

Головко Мар’яна Василівна

Грицишин Андрій Антонович

Россомаха Олександр Володимирович

Смакоуз Юрій Георгійович

Шатарський Артур Яремович

 

Постійна комісія міської ради з питань регулювання земельних відносин та екології

Голова комісії – Навроцький Роман Ярославович

Члени комісії:

Горохівський Антон Миколайович

Дерецький Микола Володимирович

Пачковська Марія Дмитрівна

Прокопів Ліна Анатоліївна

Торожнюк Роман Васильович

Фаріончук Денис Володимирович