Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

07.09.16

734 В.Й Бесага

Про розгляд звернення ГТОВ «Мрія»

Розглянувши звернення господарського товариства з обмеженою відповідальністю «Мрія», подані матеріали, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету міської ради від 5 червня 2013 р. №601 «Про затвердження Порядку перепланування, переобладнання, реконструкції житлових та нежитлових приміщень, зміни їх функціонального призначення в м. Тернополі», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Ввести службову квартиру №1а загальною площею 55,4 кв.м, житловою площею 29,5 кв.м за адресою вул. С.Стадникової, 1, що утворилася внаслідок реконструкції нежитлового приміщення, в житловий фонд міста.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О.

 

735 Б.В.Ясеновський

Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Доповнити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016р., затверджений рішенням виконавчого комітету міської ради від 09.12.2015р. №69 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік», згідно з додатком (додається).

 

736 М.Ф.Лесів

Про створення та реєстрацію органу самоорганізації населення –будинкового комітету «Руська,19»

Розглянувши звернення мешканців будинку за адресою вул. Руська, 19, подані матеріали, керуючись Законами України «Про органи самоорганізації населення» та «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Дозволити мешканцям будинку за адресою вул. Руська, 19 створити орган самоорганізації населення – будинковий комітет «вул. Руська, 19», який буде діяти в межах будівлі та прибудинкової території за вказаною адресою.

2.Основними напрямами діяльності органу самоорганізації населення – будинкового комітету, вказаного в п. 1 рішення, визначити:

2.1. Покращення умов проживання мешканців та технічного стану будинку, належне використання прибудинкової території.

2.2.Захист прав власності співвласників будинку № 19, що знаходиться за адресою вул. Руська.

2.3. Створення умов для участі мешканців у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції та законів України.

2.4. Задоволення соціальних, культурних, побутових та інших потреб співвласників будинку шляхом контролю за наданням їм відповідних послуг, що здійснюються комунальними та приватними підприємствами міста.

2.5. Участь у реалізації соціально-економічного, культурного розвитку відповідної території, інших місцевих програм.

3.Зареєструвати орган самоорганізації населення – будинковий комітет «вул. Руська, 19», вказаний в п. 1. рішення, який діє згідно Положення (додається).

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології

 

737 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування домоволодіння, земельної ділянки, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

738 З.Б.Здеб

Про надання неповнолітній та малолітній дитині дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна

 

739 О.І.Смик

Про погодження батьківської плати в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах

Пункти 2-5 рішення втратили чинність відповідно до рішення виконавчого комітету від 21.09.2017р. №628

Внесено зміни відповідно до рішення виконавчого комітету від 12.10.2016р. №843

Враховуючи клопотання директорів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, «Про позашкільну освіту» відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.1997р. № 260 «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1 Вважати такими, що втратили чинність пункти 2-5 рішення виконавчого комітету міської ради від 02.09.2015р. №777 «Про погодження батьківської плати в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах».

2.Погодити з 01.09.2016р. Батьківську плату в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах «Тернопільська музична школа №1 імені В.Барвінського», «Тернопільська музична школа №2 ім. М.Вербицького» у таких розмірах:

- фортепіано, гітара, синтезатор 170 грн.

- баян, цимбали, бандура,сопілка, акордеон 95 грн.

- скрипка 110 грн.

- віолончель , контрабас 95 грн.

- домра 70 грн.

- саксофон 140 грн.

- духові інструменти 110 грн.

- ударні інструменти 120 грн.

- академічний спів 130 грн.

- електроінструменти 150 грн.

- вокально-хорове відділення 100 грн.

- естрадний спів 170 грн.

Тернопільська художня школа:

- відділ „Образотворче мистецтво” 120 грн.

- відділ „Художнє оздоблення текстильних Виробів” 120 грн.

- відділ „Комп’ютерна графіка” 60 грн.

3.Звільнити від батьківської плати дітей із багатодітних сімей, дітей із малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей батьків та дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, дітей батьки яких мають статус учасника бойових дій.

4.Погодити батьківську плату в розмірі 50% для:

- найбільш талановитих дітей (2% від загальної кількості учнів).

Абзац викладено в новій редакції відповідно до рішення виконавчого комітету від 12.10.2016р. №843

- дітей батьків-інвалідів

5.По батьківській платі надається лише одна пільга.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру

 

740 О.І.Смик

Про очищення акваторії Тернопільського ставу

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», зверненнями Тернопільського міського відділу Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя», з метою належного збереження навколишнього середовища виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити комунальному підприємству «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» провести роботи по очищенню акваторії Тернопільського ставу.

2.Комунальному підприємству «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» залучити для нагляду під час проведення робіт по очищенню акваторії Тернопільського ставу управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Тернопільській області.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О. та Стемковського В.В.

 

741 О.І.Смик

Про надання в оренду нежитлового приміщення комунальної установи ПК «Березіль» ім.Л.Курбаса

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення міської ради від 20.06.2011 року № 6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя» та розглянувши звернення ГО «Юридичний центр «Конфіденс», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення юридичній особі , згідно з додатком (додається).

2.Комунальній установі ПК «Березіль» ім.Л.Курбаса в 15-денний термін укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення.

3.Зобов’язати орендаря, вказаного в додатку до даного рішення, питання перепланування, переобладнання, реконструкції нежитлового приміщення здійснювати, у встановленому порядку, згідно з нормативно-правовими актами України.

4.Комунальному підприємству «Земельно-кадастрове бюро» в 10-ти денний термін з моменту прийняття рішення виготовити довідку про грошову оцінку земельної ділянки та довідку-розрахунок місячного розміру плати за землю орендарю, вказаному в додатку до даного рішення, а орендарю провести оплату за їх виготовлення згідно виставлених рахунків.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

742 О.І.Смик

Про вшанування імен відомих людей міста Тернополя «Нові імена Алеї Зірок»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою вшанування та увіковічення видатних співаків, музикантів, художників, представників інших видів мистецтв, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Поповнити «Алею Зірок» на вулиці Сагайдачного зірками з іменами Андрія Борисовича Підлужного – артиста, телеведучого, музиканта, співака, поета і композитора; Мирослава Петровича Коцюлима – актора, громадського діяча, просвітянина та зіркою «Героям АТО».

2.Управлінню культури і мистецтв укласти договір із скульптором Пилип’яком Д.Д. щодо виготовлення художнього твору - макету зірок.

3.Відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради прийняти на баланс об’єкти монументального мистецтва відповідно до вимог чинного законодавства.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

743 Т.Г.Басюрська

Про розгляд заяви Гоцко М.І.

Розглянувши заяву Гоцко Михайла Івановича (іден. номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень...», затвердженими постановою Ради міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. № 470, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Задовольнити заяву …

 

744 Т.Г.Басюрська

Про переоформлення ордерів  Розглянувши заяви фізичних осіб, керуючись ст.ст.15, 61, 106 Житлового кодексу, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Переоформити ордер на квартиру №…

 

745 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

3.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-2 та видати свідоцтва.

 

746 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

3.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-2 та видати свідоцтва.

 

747 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

6.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-5 та видати свідоцтва.

 

748 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

7.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-6 та видати свідоцтва.

 

749 М.Ф.Лесів

Про безкоштовне встановлення квартирних приладів обліку води та заміни нагрівальних приладів

Розглянувши протокол засідання комісії по розгляду звернень громадян з приводу безкоштовного встановлення приладів обліку води та заміни нагрівальних приладів і рушникосушок, керуючись Законом України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити безкоштовно квартирні прилади обліку води громадянам, згідно з додатком № 1(додається).

2.Виконати безкоштовну заміну нагрівальних приладів в квартирах громадян, згідно з додатком № 2 (додається).

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського.

 

750 М.Ф.Лесів

Про влаштування трансформаторної підстанції

Розглянувши звернення комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло» та у зв’язку із забезпеченням надійності та безперебійного електропостачання мереж зовнішнього освітлення в мікрорайоні «Кутківці», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло» влаштування трансформаторної підстанції в районі Дальнього пляжу.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського.

 

751 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р. № 118 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту між квартальних проїздів на 2016 рік»

З метою виконання та оплати робіт капітального ремонту між квартальних проїздів за рахунок коштів бюджету розвитку, враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік», та рішення міської ради № 6/55/5 від 27.01.2015р. «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (зі змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1. Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р. № 118 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту між квартальних проїздів» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

752 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р № 132 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста на 2016 рік»

З метою виконання та оплати робіт капітального ремонту житлового фонду міста за рахунок видатків спеціального фонду місцевого бюджету, керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради № 7/3/23 від 22.12.2015р. «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік»,( зі змінами) та рішенням міської ради № 6/55/5 від 27.01.2015р. «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (зі змінами) виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1 Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р. № 132 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Стемковського В.В.

 

753 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.03.2016р. № 251 «Про затвердження титульного списку реконструкції набережної Тернопільського ставу по вул. Білецькій («Циганка») під відпочинково-прогулянкову зону в м. Тернополі»

З метою виконання робіт з реконструкції набережної Тернопільського ставу по вул. Білецькій («Циганка») під відпочинково-прогулянкову зону в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 150101 «Капітальні вкладення», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.03.2016р. № 251 «Про затвердження титульного списку реконструкції набережної Тернопільського ставу по вул. Білецькій («Циганка») під відпочинково-прогулянкову зону в м. Тернополі» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

754 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 93 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі на 2016 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 93 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

755 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р. № 126 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту – заміни покриття тротуарів в м. Тернополі на 2016 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту – заміни покриття тротуарів в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 29.11.2013р. № 6/39/3 «Про затвердження Програми реконструкції, капітального ремонту тротуарів у м. Тернополі на 2014-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р. № 126 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту – заміни покриття тротуарів в м. Тернополі на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

756 М.Ф.Лесів

Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста - термомодернізації на умовах співфінансування на 2016 рік

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 14.12.2016р. №1060

З метою виконання та оплати робіт з капітального ремонту житлового фонду міста - термомодернізації на умовах співфінансування за рахунок видатків спеціального фонду місцевого бюджету, враховуючи рішення міської ради №7/3/23 від 22.12.2015р. «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (зі змінами) та рішення міської ради №6/55/4 від 27.01.2015р. «Про затвердження Програми енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації будівель житлового фонду м. Тернополя на 2015-2020 роки» (зі змінами), керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити титульний список капітального ремонту житлового фонду міста - термомодернізації на умовах співфінансування на 2016р., згідно з додатком (додається).

2.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету від 10.02.2016р. №132 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста на 2016 рік», а саме з розділу І «Конструктивний ремонт», підрозділу «Ремонт фасадів та виступаючих конструкцій будинків (балконів, дашків, парапетів, карнизів тощо)» виключити вид робіт - термомодернізація на умовах співфінансування.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

757 З.Б.Здеб

Про поновлення актового запису про народження дітей

 

758 Р.Д.Левчук

Про надання в оренду ТзОВ «Бонус Медікус» нежитлове приміщення в Комунальному підприємстві «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр» Тернопільської міської ради

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, «Про місцеве самоврядування в Україні» та згідно рішення сесії міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення ТзОВ «Бонус Медікус», згідно з додатком (додається).

2.Комунальному підприємству «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр» Тернопільської міської ради укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення.

3.Зобов’язати орендаря погоджувати з управлінням з питань містобудування, архітектури та кадастру Тернопільської міської ради питання перепланування та реконструкції приміщень у встановленому порядку.

4.Зобов’язати орендаря звернутися в КП “Земельно-кадастрове бюро” для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на відділ охорони здоров‘я та медичного забезпечення.

 

759 М.М.Круть

Про виділення коштів

На підставі рішення міської ради від 22.12.2015 р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік», керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення виконавчого комітету від 11.07.2016 р. №604 «Про внесення змін у рішення виконавчого комітету від 08.06.2016 р. № 510 «Про виділення коштів» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту спрямувати кошти по КФК 240900 «Цільові фонди утворені органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» з КЕКВ 2800 «Інші поточні видатки» на КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 5509,30 (П’ять тисяч п’ятсот дев’ять грн. грн. 30 коп.) для оплати послуг з підготовки проектної робочої документації для будівництва до мікрофільмування, виготовлення документів страхового фонду та передачі мікрофільму на довгострокове зберігання на реконструкцію міського стадіону по проспекту Ст. Бандери, 15 в м. Тернополі (Тернопільський міський стадіон).

2.Дозволити управлінню у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту спрямувати кошти по КФК 240900 «Цільові фонди утворені органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» КЕКВ 2800 «Інші поточні видатки» на КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» в сумі 2030,70,00 (Дві тисячі тридцять грн. 70 коп.) на проведення спортивних та масових заходів.

3.Дозволити управлінню у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту спрямувати кошти по КФК 240900 «Цільові фонди утворені органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» в сумі 9240,00 (Дев’ять тисяч двісті сорок грн. 00 коп.) для участі команди Тернопільської міської ради у спартакіаді державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування Тернопільської області.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

760 Н.П.Кучер

Про перерозподіл бюджетних асигнувань та внесення змін до переліку об"єктів

Керуючись Бюджетним кодексом України, п.18 рішення міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» та враховуючи висновки постійної комісії з питань бюджету та фінансів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Зменшити видатки спеціального фонду міського бюджету по головних розпорядниках на суму 1078,125 тис.грн., з них : капітальні видатки - 1078,125тис.грн.

1.1.Відділу охорони здоров»я та медичного забезпечення - 823,125 тис.грн., з них:капітальні видатки - 823,125 тис.грн.

1.1.1.(150114) Проведення невідкладних відновлювальних робіт, будівництво та реконструкція лікарень загального профілю - 623,125 тис.грн., з них: капітальні видатки - 623,125 тис.грн.

1.1.2. (080101) Лікарні – 200,0 тис. грн. з них: капітальні видатки - 200,0 тис.грн.

1.2.Управлінню освіти і науки - 255,0 тис.грн., з них: капітальні видатки - 255,0 тис.грн.

1.2.1.(070804) Централізована бухгалтерія обласних, районних відділів освіти - 100,0тис.грн., з них: капітальні видатки - 100,0 тис.грн.

1.2.2.(070101) Дошкільні заклади освіти - 155,0 тис.грн., з них: капітальні видатки - 155,0 тис.грн.

2.Збільшити видатки спеціального фонду по головних розпорядниках за рахунок зменшення (п.1) на суму 1078,125 тис.грн., з них: капітальні видатки - 1078,125 тис.грн.

2.1.Відділу охорони здоров»я та медичного забезпечення - 823,125 тис.грн., з них: капітальні видатки - 823,125тис.грн.

2.1.1.(080101) Лікарні - 823,125 тис.грн., з них: капітальні видатки - 823,125 тис.грн.

2.2.Управлінню освіти і науки - 255,0 тис.грн., з них: капітальні видатки - 255,0 тис.грн.

2.2.1.(070201) Загальноосвітні школи (в т.ч. школа дитячий садок, інтернат при школі) спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми - 100,0тис.грн., з них: капітальні видатки - 100,0 тис.грн.

2.2.2.(070401) Позашкільні заклади освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми - 155,0 тис.грн., з них: капітальні видатки - 155,0 тис.грн.

3.Внести зміни в додаток "Перелік об"єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитися за рахунок бюджету розвитку" згідно з додатком (додається).

4.Затвердити дане рішення на черговій сесії міської ради.

5.Фінансовому управлінню Тернопільської міської ради внести відповідні зміни до річного розпису асигнувань.

 

761 І.Г. Мединський

Про виділення коштів для фінансової підтримки комунального підприємства «Міськавтотранс»

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Міськавтотранс» від 30.08.2016р. №478/3-1, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення міської ради від 19.08.2016р. №7/11/26 «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.15р.№7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку перерахувати 500 000,00 грн. ( п’ятсот тисяч гривень 00 копійок), виділені як «Інші заходи у сфері автомобільного транспорту » КФК 170103 КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» для фінансової підтримки комунального підприємства «Міськавтотранс» з метою забезпечення стабільного функціонування підприємства на рахунок №35438091086971 в УДКСУ у м. Тернополі Тернопільської області, МФО 838012.

2.Комунальному підприємству «Міськавтотранс» надати звіт про використання коштів вказаних в п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

762 І.Г. Мединський

Про підписання додаткової угоди до договору на перевезення пасажирів пільговиків залізничним транспортом

Розглянувши клопотання виробничого структурного підрозділу «Тернопільська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ПАТ «Українська залізниця», керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про особливості утворення публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування», постановою Кабінету Міністрів України від 25.06.2014р. №200 «Про утворення публічного акціонерного товариства «Українська залізниця», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку підписати додаткову угоду до Договору на перевезення пасажирів пільговиків залізничним транспортом приміського сполучення №17-з/с від 03 січня 2006 року (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатками