Про включення об’єкта до переліку Першого типу та продовження договору оренди майна комунальної власності шляхом проведення аукціону

Розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Блаженка І.Р. від 03.03.2021, керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком передачі в оренду державного та комунального майна затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.Включити до переліку Першого типу об’єкт, що підлягає передачі в оренду на аукціоні згідно з додатком (додається).

2.Оголосити аукціон про продовження договору оренди на майно комунальної власності, вказане в п.1 рішення, за результатами якого може бути продовжений договір оренди з діючим орендарем Блаженком І.Р. або укладений з новим орендарем.

3.Комунальному підприємству «Тернопільелектротранс» Тернопільської міської ради повідомити заявника про прийняте рішення та оприлюднити в електронній торговій системі оголошення про продовження договору оренди на аукціоні з урахуванням вимог чинного законодавства України.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Крисоватого.