Про звільнення від плати за оренду майна комунальної власності

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішеннями Тернопільської міської ради від 17.03.2020 року №7/п48/3 «Про звільнення від орендної плати», виконавчого комітету від 06.04.2020 року №287 «Про затвердження Переліку видів діяльності, які заборонено і дозволено на території Тернопільської міської територіальної громади до 24 квітня 2020 року», розглянувши звернення орендарів майна комунальної власності, враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Звільнити від сплати орендної плати за оренду комунального майна з 17.03.2020 р. по 22.05.2020 р. орендарів, які в період запровадження протиепідемічних обмежувальних заходів по запобіганню поширенню коронавірусу COVID-19 на території Тернопільської міської територіальної громади фактично призупинили діяльність в орендованих приміщеннях комунальної власності та звернулися в указаний період до орендодавця із відповідною письмовою заявою, згідно з додатком (додається).
2.Комунальному підприємству «Тернопільський міський стадіон», комунальному закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з греко-римської боротьби» призупинити нарахування орендної плати, штрафних санкцій та здійснити перерахунок орендної плати за користування майном комунальної власності орендарям, вказаним в додатку до рішення, у відповідності до п.1 даного рішення та без внесення відповідних змін до договорів оренди.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.