Про затвердження висновку щодо доцільності визнання дітей такими, що втратили право на користування житловим приміщенням

Розглянувши позовну заяву та матеріали цивільної справи про доцільність визнання осіб, такими, що втратили право на користування житловим приміщенням, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.2, ч.5 ст. 19 Сімейного кодексу України, ст.ст.8,12 Закону України «Про охорону дитинства», враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини №468 від 16.12.2021 року, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити висновок щодо доцільності визнання дітей …, 24.03.2005 року народження та …,10.08.2009 року народження такими, що втратили право на користування житловим приміщенням за адресою: м.Тернопіль вул… кв… (висновок додається).

2. Службі у справах дітей управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей направити висновок до Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області для вирішення питання по суті.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.