Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України № 490-р від 04.06.2024, висновок постійної комісії міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Прийняти з державної у комунальну власність Тернопільської міської територіальної громади підземний перехід, загальною площею 318,3 кв.м., реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 1502790261101, що знаходиться за адресою: м.Тернопіль, вул.15 Квітня, 6.
2.Утворити комісію з прийняття підземного переходу загальною площею 318,3 кв.м., реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 1502790261101, що знаходиться за адресою: м.Тернопіль, вул.15 Квітня, 6, згідно з додатком (додається).
3. Комісії оформити прийняття майна, вказаного в п1, в порядку, визначеному чинним законодавством, скласти відповідний акт прийняття-передачі та внести на затвердження виконавчому комітету Тернопільської міської ради.
4. Управлінню обліку і контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради виготовити технічну документацію та здійснити державну реєстрацію права власності за Тернопільською міською територіальною громадою в особі Тернопільської міської ради на підземний перехід, вказаний у п.1 даного рішення.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму.