Про виділення коштів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради від 28.02.2025 № 8/46/39 «Про внесення змін до рішення міської ради від 13.12.2024 року № 8/45/37 «Про бюджет Тернопільської міської територіальної громади на 2025 рік», з метою забезпечення якісного навчальнотренувального процесу вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Виділити комунальному закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2 імені Юрія Горайського» Тернопільської міської ради по КПКВК 1117691 «Виконання заходів за рахунок цільових фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади і фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» кошти в сумі 348 000, 00 (Триста сорок вісім тисяч гривень 00 коп.) на придбання спортивного інвентарю (татамі для дзюдо).

2. Управлінню розвитку спорту та фізичної культури провести своєчасне фінансування згідно п.1 даного рішення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.