Про надання погодження на виїзд дитини за межі України у супроводі матері

При розгляді заяви …, яка зареєстрована за адресою: місто Тернопіль, бульвар …, будинок .., квартира .., та відповідних документів встановлено, що вона просить надати погодження на виїзд дитини …19.04.2013 року народження, у зв’язку із воєнним станом.

Рішенням Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 27.03.2019 року шлюб між … (до шлюбу – …) … та …розірвано.

Відповідно до заяви …, після розлучення з батьком дитини …, зв'язок з ним втрачений, місце його перебування невідоме.

Керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2022 року №264 «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України», з метою збереження життя і здоров’я дитини в умовах воєнного стану, виконавчий комітет міської ради

вирішив:

1.Надати погодження на виїзд … 19.04.2013 року народження, за межі України у супроводі матері … 31.10.1987 року народження.

2.Зобов’язати … звернутись до консульської установи України в країні перебування для постановки дитини на тимчасовий консульський облік.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира  Дідича.