Про затвердження протоколу електронного аукціону

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком передачі в оренду державного та комунального майна затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна»,Положенням про оренду комунального майна Тернопільської міської територіальної громади затвердженого рішенням Тернопільської міської ради від 29.10.2021 №8/10/21 «Про порядок оренди майна комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити протокол проведення електронного аукціону №LLР001-UA-20221026-35776на продовження договору оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Тернопіль, Романа Купчинського,14 загальною площею 44,8кв.м, розміщеного напершому поверсі чотирьохповерхової будівлі в кардіологічному корпусі (додається).

2.Продовжити договір орендиіндивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна що належить до комунальної власності  укладений зТовариством з обмеженою відповідальністю «ІНТЕХДІА» (код ЄДРПОУ 16298384) , юридична адреса:м.Львів, вул. Шевченка, 313 на майно комунальної власності, згідно з додатком (додається).

3. Комунальномунекомерційному підприємству«Тернопільськакомунальна міська лікарня №2» укласти договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності, згідно даного рішення, з правом його продовження у відповідності до вимог чинного законодавства України.

4. Комунальному підприємству «Земельно – кадастрове бюро» в 10-ти денний термін з прийняття рішення виготовити довідку про грошову оцінку земельної ділянки та довідку - розрахунок місячного розміру плати за землю на об’єкт оренди, вказаний в додатку до даного рішення, а орендарю провести оплату за їх виготовлення згідно виставлених рахунків.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.