Про визначення обсягу компенсації витрат особам, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану на територію Тернопільської міської територіальної громади

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 №333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану», із змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2022 №1094, враховуючи лист Тернопільської обласної військової адміністрації від 04.10.2022 №01-09/1563 виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визначити обсяг компенсації витрат особам, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану на територію Тернопільської міської територіальної громади за жовтень 2022 року згідно з додатком 1 (додається).

2. Відмовити у виплаті компенсації витрат особам, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану на територію Тернопільської міської територіальної громади за жовтень 2022 року, у зв’язку із наданням громадянами недостовірної інформації згідно з додатком 2 (додається).

3. Подати перелік осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану на територію Тернопільської міської територіальної громади за жовтень 2022 року згідно з додатком 1 у Тернопільську обласну військову адміністрацію.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вікторію Остапчук.